Kto w tym roku chce jechać do Kurozwęk?

Uwaga osoby zapisujące się na obóz w Kurozwękach!
Osoby, które wybierają się do Kurozwęk i są na listach obozowych! Należy wpłacić wpłatę gwarancyjną 300 zł do 31 marca na właściwe konto i nie spóźnić się z wpłatą, bo lista rezerwowa jest długa i czyhają na każde miejsce. 
Nr konta 91 1020 2906 0000 1102 0356 7617.
Po weryfikacji wpłat i ewentualnym pojawieniu się wolnych miejsc, osoby z listy rezerwowej będą mogły przejść na listę główną!

Niby jeszcze zima, ale pogoda taka, że już coraz więcej myśli sie o lecie, a lato to obóz w Kurozwękach! Może jest jeszcze trochę czasu do samego obozu, ale decyzję, czy się jedzie trzeba będzie podejmować szybko, bo ostatnio szybko kończą się miejsca na listach obozowych. W tym roku zapisy zaczynają się od 1 marca, ale przebiegać będą trochę inaczej niż zwykle. W związku z nowymi przepisami dotyczącymi wiadomo czego, nie możemy wywiesić list dla chętnych w klubie. Zapisy będą się mogły odbywać tylko drogą mailową! W związku z tym uruchomiliśmy specjalną skrzynkę na tę okazję: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tam należy zgłaszać chęć uczestniczenia w jednym z turnusów obozowych.
Terminy turnusów:
I turnus od 29 czerwca do 13 lipca
II turnus od 13 do 27 lipca
III turnus od 27 lipca do 10 sierpnia

Karty zdrowia:
 

więcej szczegółów wkrótce

ZAPRASZAMY!