Ratana Waron
ROHAN
2010 KUC

Na imię ma Rohan, jest synem znanej nam dobrze Ratany i Warona, czyli braciszkiem Rundy, która już od kilku lat jest u nas w stajni. Młodość spędzał w pewnym oddaleniu od naszej stajni, w Rybiu, czyli tam gdzie obecnie mieszka jego mamusia. Teraz już wydoroslał na tyle, że mógł się przeprowadzić do nas i dać się poznać wszystkim klubowiczom.

tu zamieszczam wcześniejsze wiadomości na jego temat:

Mamy nowego źrebaka i to już od wczoraj, czyli od niedzieli 18 kwietnia 2010 roku. Szczęśliwą matką jest klacz, która już nie pracuje w naszym klubie, ale wiedząc, że dobrze opiekujemy się jej potomstwem, postanowiła źrebaka swego oddać pod naszą opiekę. Klaczą tą jest dobrze wszystkim znana Ratana, której zawdzięczamy już dwa inne źrebaki, czyli Rugię i Rundę. Tym razem, tak dla odmiany, urodziła chłopaka. Piękny i zdrowy ogier na razie pozostanie oczywiście z matką, a do nas trafi, gdy podrośnie na tyle, aby sobie poradzić samotnie z trudami życia. Na razie możemy myśleć na imieniem dla nowego konia!

Udało mi się w końcu odwiedzić Ratanę i jej dziecko. Przyznam, że bezimienny chłopiec przyjął gości bardzo miło. Okazał się chłopcem bardzo otwartym i przyjaznym, mogłem spokojnie podejść do niego, pogłaskać po głowie, podnieść wszystkie nogi i robić z nim, co tylko chciałem. Wszystkie te zabiegi przyjmował ze zrozumieniem i pełną akceptacją, co dobrze rokuje na jego przyszłość w naszym klubie, gdzie będzie poddawany różnym dziwnym zabiegom. Na razie ciągle nie ma imienia, a Rupert jest tylko imieniem roboczym ;)

Tu możecie zobaczyć jego zdjęcia jego zdjęcia

Ponowne odwiedziny u Ratany i spółki zaowocowały nowymi zdjęciami, które możecie objerzeć na naszej stronie: zdjęcia R....