Zapraszamy na kolejny obóz letni w Kurozwękach! Można już pobrać dokumenty obozowe!

"Myślę sobie, że ta zima musi kiedyś minąć, zazieleni się", a my znów pojedziemy do Kurozwęk, by uczestniczyć w jednym z trzech turnusów obozu jeździecko-rowerowego! W tym roku terminy turnusów troszkę przesunięte:

I turnus od 9.07 do 23.07
II turnus od 23.07 do 6.08
III turnus od 6.08 do 20.08

Uwaga! Jeszcze jedna istotna zmiana w stosunku do lat poprzednich! Zmieniamy miejsce zbiórki i odjazdu na kolejne turnusy, teraz spotykamy się na terenie naszego Ośrodka, na ulicy Kosmowskiej! Zbiórka o godzinie 9.00!

Sugerowana lista ekwipunku na obóz - ekwipunek

Reszta pozostaje bez zmian, czyli zapewniamy dobrą zabawę, dużo ruchu, zero prądu, komputera, komórek i wszelkich innych elektronicznych urządzeń. Zaproszenie nasze dotyczy dzieci i młodzieży  w wieku od 10 do 19 lat, lubiących konie, naturę, przygodę i aktywny wypoczynek!
Dla tych, którzy jeszcze z nami nie byli, dodam, że obozy odbywają się na pięknej łące otoczonej lasem z dala od ruchu samochodowego. Zakwaterowanie pod namiotami, a gdy sprzyja pogoda można też się przespać pod chmurką, przy ognisku. Zapewniamy pełne wyżywienie, czyli cztery smaczne, domowe posiłki, 1 godzinę jazdy konnej, a oprócz jazdy kontakt z końmi przy okazji ich czyszczenia, karmienia, oporządzania, czy też wyprowadzania na pastwisko znajdujące się na terenie obozu.  Jeździmy nie tylko na koniach, ale też na rowerach, robiąc wycieczki po pięknej okolicy, między innymi nad pobliski zalew Chańcza, gdzie korzystamy z uroków wodnych kąpieli. W programie znajdziecie jeszcze wiele innych atrakcji, które sprawią, że nie będzie czasu na nudę!

Koszt turnusu to 1690 złotych, przewidujemy promocje:

- stali uczestnicy naszych zajęć otrzymują 100zł rabatu
- uczestnicy będący rodzeństwem 50zł na osobę
- za każdą przyprowadzoną osobę można również uzyskać 50zł

ale wiedzieć trzeba, że suma promocji nie może przekraczać 200zł!

I teraz najważniejsze, zapisy dla klubowiczów zaczynają się już od 1 marca! Natomiast dla pozostałych osób od 15 marca.
Opłata gwarancyjna, która nie podlega zwrotowi, musi być wpłacona do 31 maja. Osoby, które nie zapłacą w określonym terminie będą skreślane z listy, a na ich miejsce zostaną wpisane osoby z listy rezerwowej!

karta zdrowia: 1 turnus, 2 turnus, 3 turnus

karta zgłoszeniowa: karta

ZAPRASZAMY! LATO JUŻ BLISKO!