W niedzielę 16 października odbyły się kolejne zawody klubowe!

W tym roku pogoda zdecydowanie nam sprzyjała, postanowiła przypomnieć, co to takiego słynna "złota polska jesień", a my tylko się z tego cieszyliśmy! Zawody jak zwykle jesienią ograniczyły się do konkursu ujeżdżeniowego, a wszystkim startującym przyszło się zmagać z programem klasy L-4. Na starcie tego konkursu stanęło niemal czterdzieścioro zawodniczek i zawodników jeżdżących na co dzień w naszym Ośrodku, a wśród nich zawodniczka z Ukrainy, dzięki czemu nasze zawody zyskały rangę międzynarodowych. Postanowiono wyróżnić wśród startujących dwie klasyfikacje, osoby, które ukończyły osiemnaście lat były zaszeregowane do tzw. „seniorów”, natomiast wszyscy młodsi, a tych była zdecydowana większość do „juniorów”. Tym razem powiedzenie "ostatni będą pierwszymi" nie znalazło zastosowania w naszych zawodach, bo w starszej grupie najlepsza okazała się być Karolina Buras jadąca na koniu Buszel, która jako pierwsza pojawiła się na czworoboku! Drugie miejsce w tej kategorii zajęła Magda Romanowicz na Wektorze, a trzeci był Jakub Powroźnik dosiadający Buszla. Wśród młodszych zawodników pierwsze miejsce zajęła Maja Hernik, która także jechała na Buszlu, a drugie miejsce przypadło w udziale dwóm zawodniczkom, Zofii Krupczak na Cezarze oraz Magdalenie Cichopek na Karino. Po zakończeniu wszystkich przejazdów i ogłoszeniu wyników przyszedł czas na dekorację i tradycyjną rundę honorową. Dekoracji dokonywały: sędzina główna zawodów pani Renata Kurleto i kierowniczka klubu Katarzyna Furtak oraz organizatorzy zawodów Maria Bobrowska i Maciej Mierzwa. Najlepsze zawodniczki i zawodnicy w obu kategoriach otrzymywali nagrody rzeczowe, natomiast pamiątkowe kotyliony zostały wręczone wszystkim uczestnikom zawodów. Uroczystość wręczania nagród kończyła tradycyjna runda honorowa.

Zdjęcia z zawodów:

część 1

część 2

 

WYNIKI ZAWODÓW:
Juniorzy:
1.MAJA HERNIK
2.ZOFIA KRUPCZAK
2.MAGDALENA CICHOPEK
4.WERONIKA RYLEWICZ
5.KAROLINA REJDYCH
6.EWA RYS
6.NELA ŁAGOCKA
8.HANNA MATOGA
9.ALICJA KUREK
10.ZOFIA MOCZURAD
11.NIKOLA GRZEGORSKA
12.MARIA ORKISZ
12.KAROLINA ŚMIAŁEK
14.AMELIA SOJKA
15.IGA MICHALIK
15.ANNA ORZECHOWSKA
17.MATYLDA CIECHANOWSKA
17.GABRIELA WÓJCIK
19.KATARZYNA SOBSTEL
19.JAGNA GIERLACH
21.ZOFIA SKÓBEL
22.ŁUCJA WRÓBLEWSKA
22.ZUZANNA PIETSCH
24.LENA KRZYŻANOWSKA
25.MAGDALENA HOBOT
26.MARIA PILCH

Seniorzy:
1.KAROLINA BURAS
2.MAGDA ROMANOWICZ
3.KUBA POWROŹNIK
4.JULIA STRZELICHOWSKA
5.SONIA ARINICHEVA
6.JOANNA TERCZYŃSKA
7.POLA PRZYBYLSKA
8.ALEKSANDER WALCZY
9.MARIA FUGIEL
10.KORNELIA KAPUSTA
11.WIKTORIA GWIAZDA

Tu można pobrać program klasy L-4

Więcej informacji znajdziecie w odpowiednim wydarzeniu na naszym profilu FB.

PROGRAM ZAWODÓW:

10.00 - rozpoczęcie konkursu klasy L-4
koło 14.30 - zakończenie zawodów i dekoracja

Wpłat należy dokonywać na konto ORiRK TABUN - 91 1020 2906 0000 1102 0356 7617

Jak zwykle start w zawodach jesiennych będzie niezbędnym elementem umożliwiającym start w wiosennych zawodach skokowych, ale niestety nie będzie zapewniał takiego startu, więc nie wszyscy, którzy wystartują teraz, będą też mogli wystartować na wiosnę! (Ilość miejsc na zawodach skokowych będzie zależna od ilości koni, które będą mogły wziąć w nich udział)

Opłata startowa będzie wynosić 110 złotych, istnieje możliwość wpłaty części kwoty w bonach(30). Wpłaty za zawody trzeba dokonać do 23.09, po tym terminie opłata będzie wynosić 150 złotych!

I tak dla przypomnienia:

czworobok2