I już po zawodach!

Wyniki zawodów TREC:
Seniorzy:
1    Oliwia Zięba    
2    Agnieszka Domagała    
3    Justyna Wróbel    
4    Jakub Powroźnik    
5    Julia Strzelichowska    
6    Oliwia Fudali    
7    Anna Majtyka    
8    Apolonia Przybylska    
9    Justyna Luzar    
10    Karolina Figiel    
11    Katarzyna Sztybel    
12    Magda Malanek    
13    Justyna Karoń    
14    Aneta Pietrzyk    
15    Magda Romanowicz    
16    Irenka Worobkiewicz    

Juniorzy:
1    Magda Cichopek
2    Maja Hernik
3    Lidia Bożek
4    Katarzyna Wierzbowska
5    Weronika Rylewicz
6    Maria Fugiel
7    Gabriela Guzgan
8    Dariia Kosiak
9    Wiktoria Gwiazda
10    Iwo Kowalewski – Zadora
11    Maria Orkisz
12    Dominika Toboła
13    Aleksandra Książek
14    Ida Malanek
15    Karolina Majtyka
16    Olimpia Filipek
    Magda Galus(elimin.)

Tym razem będą to jednodniowe zawody z elementai TREC'a, oczywiście odbędą się na terenie ORiRK "Tabun", a odbędą sie w sobotę 12 czerwca, ponoć pogoda ma być doskonała! 
Na zawody zapraszamy uczestników, którzy ukończyli 14 lat i posiadają umiejętności jeździeckie co najmniej na poziomie brązowej odznaki.

MOŻNA WPISYWAĆ SIĘ NA LISTĘ Z PROPOZYCJĄ TRZECH KONI (po konsultacji z instruktorem) – PRZYDZIAŁ TYCH WYMARZONYCH ZALEŻY OD PRACY I ZASŁUG NA RZECZ KLUBU ORAZ UREGULOWANYCH OPŁAT ZA HARMONOGRAM. NA KAŻDYM KONIU STARTUJĄ MAX 2 OSOBY.

Wpisowe za zawody TREC w wys. 60.00 zł należy wpłacać na konto MTSR „SOWINIEC” - 13 1910 1048 4005 9660 1121 0001  do 14 maja. Przydział koni zostanie ogłoszony 17 maja. Będą uwzględnione tylko te osoby,  które wpłacą wpisowe w wyznaczonym terminie

PLAN ZAWODÓW:
8.00 – zbiórka zawodników w stajni, czyszczenie koni
8.45 – odprawa zawodników w świetlicy (BARDZO WAŻNE!)
9.15- 10.00 oglądanie trasy
10.00-10.30 siodłanie koni
10.30 wyjazd na rozprężalnię pierwszych 8 zawodników
11.00 start pierwszego zawodnika
Ok. 16.00 ogłoszenie wyników, dekoracja
Zawodnicy OBOWIĄZKOWO STARTUJĄ W KAMIZELKACH ( seniorzy i juniorzy )
Na zawodach TREC obowiązuje estetyczny strój jeździecki, nie startuje się w galowym
Ponieważ nie możemy zapewnić posiłku w trakcie zawodów, sugerujemy zaopatrzenie się we własny prowiant na cały dzień.
Listy startowe zostaną ogłoszone w dniu zawodów.

PRZYDZIAŁ KONI:

1. WERA : D. Toboła, G. Guzgan
2. JAGODA: J. Wróbel, D. Kosiak
3. RUNDA: O. Zięba, W. Rylewicz
4. LALA: I. Malanek, O. Książek
5. WAL: M.Fugiel, M.Orkisz
6. WERANO: A. Domagała, K. Wierzbowska
7. ELJOT: K. Majtyka
8. CYCERO: A. Pietrzyk
9. WEKTOR: M. Romanowicz, I. Worobkiewicz
10. RYCYNA: M. Galus
11. BUSZEL: J. Powroźnik, I. Kowalewski-Zadora
12. CEZAR: J. Strzelichowska
13. GRACJA: O. Fudali, M. Cichopek
14. ISKRA: K. Figiel
15. GRUZJA: A. Przybylska, L. Bożek
16. RUMBA: A. Majtyka,
17. KARINO: J. Luzar, M. Malanek
18. ROHAN: W. Gwiazda, K. Sztybel
19. WINNETOU: O. Filipek

więcej szczegółów wkrótce